Autobusem z Zakopanego w Tatry Wysokie na Słowacji

13 czerwca 2019

Sezon letni w słowackiej części Tatr Wysokich rozpoczyna się sobotę. Już od piątku zacznie funkcjonować bezpośrednie połączenie autobusowe z Zakopanego do miejscowości tatrzańskich po słowackiej stronie Tatr.

Linia firmy Strama kursuje na trasieZakopane – Bukowina Tatrzańska – Łysa Polana – Tatrzańska Łomnica – Stary Smokowiec – Poprad

Lista przystanków: Zakopane Nosal, Zakopane Watra, Zakopane Równia Krupowa, Zakopane Dworzec st. 11Poronin Dom Kultury, Poronin Kośne Hamry, Poronin Stasikówka, Bukowina Tatrzańska Klin, Łysa Polana, Tatrzańska Jaworzyna Poczta, Zdziar Średnica, Zdziar Galeria, Zdziar Bachledowa Dolina, Tatrzańska Kotlina Jaskinia Bielska, Tatrzańska Kotlina Carda, Tatrzańska Łomnica Kieżmarskie Żłoby, Tatrzańska Łomnica Biała Woda, Tatrzańska Łomnica Dworzec Autobusowy, Stary Smokowiec Dworzec Autobusowy, Poprad Dworzec Autobusowy, Poprad Aquacity

Rozkład jazdy autobusu Zakopane – Poprad

Zakopane Nosal: 6:00, 9:00, 15:00, 16:00

Zakopane Dworzec: 6:15, 9:15, 11:15, 15:15, 16:15

Poronin Dom Kultury:  6:26, 9:26, 11:26, 15:26, 16:26

Bukowina Tatrzańska Klin: 6:37, 9:37, 11:37, 15:37, 16:37

Łysa Polana: 6:50, 9:50, 11:50, 15:50, 16:50

Zdziar Średnica: 7:02, 10:02, 12:02, 16:02, 17:02

Tatrzańska Kotlina Jaskinia Bielska: 7:14, 10:14, 12:14, 16:14, 17:14

Tatrzańska Łomnica Dworzec Autobusowy: 7:27, 10:27, 12:27, 16:27, 17:27

Stary Smokowiec Dworzec Autobusowy: 7:37, 10:37, 12:37, 16:37, 17:37

Poprad Dworzec: 7:53, 10:53 (kurs wydłużony do Aquacity – 10:56), 12:53, 16:53, 17:53

Rozkład jazdy autobusu Zakopane – Poprad

Poprad Dworzec: 8:50, 11:50 (kurs z Aquaciry – 11:35), 16:50, 17:50

Stary Smokowiec Dworzec Autobusowy: 9:10, 12:10, 17:10, 18:10

Tatrzańska Łomnica Dworzec Autobusowy: 9:24, 12:24, 17:24, 18:24

Tatrzańska Kotlina Jaskinia Bielska:  9:37, 12:37, 17:37, 18:37

Zdziar Średnica:  9:49, 12:49, 17:49, 18:49

Łysa Polana:  10:02, 13:02, 18:02, 19:02

Bukowina Tatrzańska Klin: 10:14, 13:14, 18:14, 19:14

Poronin Dom Kultury: 10:25, 13:25, 18:25, 19:25

Zakopane Dworzec: 10:33, 13:33, 18:33, 19:33

Zakopane Nosal: 13:39, 18:39, 19:39

Ceny biletów:

Zakopane – Łysa Polana: 12 zł

Zakopane – Zdziar: 14 zł

Zakopane – Tatrzańska Łomnica: 20 zł

Zakopane – Stary Smokowiec: 22 zł

Zakopane – Poprad: 24 zł

Bilety można nabyć u kierowcy lub online. Można płacić w euro. Autobus kursuje w okresie od 14 czerwca 2019 r. do 13 października 2019 r.

About

Słowacja to pół jego życia. Był tam ze 140 razy i co roku wraca. Namówi do wyjazdu każdego, kto stanie na jego drodze.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Go top