Bachledka Ski&Sun – będzie widok z tarasu kawiarni

18 września 2018

Niewidoczna z oddali, przestronna wewnątrz, funkcjonalna  nie naruszająca równowagi w przyrodzie – taka będzie nowa kawiarnia na Spiskiej Magurze.

Przy górnej stacji kolejki gondolowej, której budowa dobiega końca (czytaj TUTAJ) , w miejscu, gdzie o każdej porze panuje największy ruch powstaje nowa restauracja.

Martina Múdra specjalistka od marketingu w Bachledka Ski&Sun, powiedziała: „Stacja narciarska już od dawna potrzebuje zwiększenia liczby miejsc gastronomicznych, toalet i miejsc do wypoczynku po nartach lub po wędrówce. Dotychczasowo działające na grzebieniu punkty gastronomiczne w szczycie sezonu nie spełniały już swojej roli. Cieszymy się, że nowa budowa zaspokoi wszystkie potrzeby turystów a jednocześnie będzie estetycznym elementem krajobrazu.”

Budynek został tak zaprojektowany, by był ekologiczny, współgrał z otoczeniem i zapewnił widok na Tatry Bielskie. Ochrona przyrody i funkcjonalność w jednym. Ma meśc panoramiczny taras dla 190 osób, sklep z pamiątkami regionalnymi specjałami oraz kawiarnię z barem. Będzie także kącik dla małych dzieci i restauracja przyjazna rodzinom z dziećmi. Budynek będzie stał tuz obok wejścia na Szlak nad koronami drzew (czytaj TUTAJ) będzie również udostępniony niepełnosprawnym. Otwarcie planowane jest na końcówkę tego roku.

About

Słowacja to pół jego życia. Był tam ze 140 razy i co roku wraca. Namówi do wyjazdu każdego, kto stanie na jego drodze.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Go top