Udany początek hokejowych mistrzostw świata

11 maja 2019

Pierwszy wieczór z hokejem w warszawskim pubie Craft Beer Muranów był bardzo udany. Słowacja, po bardzo dobrej grze, wygrała ze Stanami Zjednoczonymi 4:1, kibice świetnie się bawili. Oby tak do finału.

Craft Beer Muranów był w piątek po raz kolejny raz miejscem spotkania Słowaków mieszkających w Warszawie i sympatyków Słowacji. Tym razem pretekstem do wspólnego biesiadowania przy dobrym piwie był pierwszy mecz reprezentacji Słowacji na mistrzostwach świata w hokeju na lodzie odbywających się na… Słowacji. W Koszycach Słowacy rozbili zespół Stanów Zjednoczonych 4:1. Najlepszym zawodnikiem w drużynie słowackiej został wybrany Matus Sukel, chociaż według zgromadzonych w pubie, na tytuł ten zasłużył bramkarz – Rybar. jak na takie nazwisko przystało, łapał wszystko, co leciało w stronę jego bramki.

Zgromadzeni na pięterku pubu kibicowali – jak to Słowacy – niezwykle emocjonalnie, gdyby mogli wpychaliby myślami do bramki amerykańskiej każdy krążek. Wśród kibiców byli m.in: Radmila Roszkowska prezes zarządu Visegrad coetus Association (partner Wasza Slowacja.pl) oraz
Jan Bośnovicz z Tatry Mountain Resorts.

Dzisiaj mecz Finlandią.

Patronem medialnym wieczorów hokejowych w Craft Beer Muranów jest Wasza Słowacja.pl

About

Słowacja to pół jego życia. Był tam ze 140 razy i co roku wraca. Namówi do wyjazdu każdego, kto stanie na jego drodze.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Go top